Kırkıncıoğlu Grup, Kırkıncıoğlu İnşaat ve DAFF Yapı şirketleri ile 1942'den bu yana, yüksek kaliteli yaşam alanları inşa etmeye devam etmektedir.

KIRKINCIOĞLU İNŞAAT
1942 yılında otel inşaatı ve işletmeciliği ile Erzurum’da ticari faaliyetine başlayan Kırkıncıoğlu İnşaat, yarım asrı aşkın süre zarfında konut, okul binaları, otel, yurt binaları ve plazalar inşa etmiştir. İnşaat yaptığı her dönemde, keşfedilmemiş beklentileri karşılayarak, çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başarmıştır. Kırkıncıoğlu İnşaat, hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa etmeye devam etmektedir.

DAFF YAPI
Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek hayata geçirdiğimiz Daff Yapı, yenilikçi ve çığır açan projeleriyle Ankara’da üstün nitelikli yapılar inşa etmek için faaliyetlerine başlamıştır. "Enda Konakları" projesi, çağdaş konak deneyimini rezidans konforuyla ve ileri teknolojili akıllı ev sistemleri ile birleştirmiştir. Şehrin karmaşasından uzak ama şehre çok yakın bir lokasyonda gerçekleştirdiğimiz proje, üst düzey yaşam kalitesi ile pastoral yaşam olanaklarını bir arada sunuyor. Daff Yapı, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak yeni projeler üretmeye ve yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam edecektir.

www.endakonaklari.com